HTG 800-4E

HTG 800-4E TAM OTOMATİK UZAKTAN KUMANDALI BETON SİLİM MAKİNASI

Teknik Özellikler

Sınıf:  Otomatik

Marka adı:  HTG

Model numarası:  800-4E

Voltaj:  380V / 440V

Güç (W):  15kW

Boyut (L x W x H): 135 * 85 * 120cm

Ağırlık:  555 KG

Sertifikasyon:  CE SGS ISO9001

Garanti:  ki yıl

Zemin: Beton,  Mermer, Terazzo

Ürün adı: Uzaktan kumandalı beton silme makinesi

Çalışma Genişliği:  800mm

Dönen Hız: 350-1950rpm

Ekstra Ağırlık:  2 * 25kg

Taşlama Diski:  4 * 256mm

Kablo uzunluğu:  10m

Uygulama: Islka - kuru

Toz Vakum Konektörü: Evet

 

 

 

 

 

 

.

 

Ürün Açıklaması

Uzaktan kumandalı beton silim makinesi

High Tech Grinding 800-4E, cihazların gücü, tasarımı ve takım hızı, verimliliği arasında benzersiz bir denge sağladı. Patentli dört disk gezegensel teknolojisi ile High Tech Taşlama Makinesi diğer makinelerden daha üstün bir konumdadır; kullanıcılara beton zemin kaplamasının ön kazıma, silme ve parlatma işlemlerine kadar benzeri görülmemiş kontrol performansı sağlar. High Tech silme yüzey işleme ekipmanı ile zeminin sadece güzel değil aynı zamanda aşınmaya dayanıklı ve iyi kalitede olmasını sağlayabilirsiniz.

1- İki tekerlek otomatik iletişim halinde, sapma yapmayan çalışma.

   Silim makinesi çoğu yerde tekerlek hızını ayarlamanız gerekir. Yerli markanın elle veya ayarlama gerektirmeyen bir işlevi ayarlaması gerekir. Uluslararası olarak Husqvarna ve HTC ayarlama ayarı yapılmadan çalışır. Benzersiz bir şekilde, HTG-800-4E'nin tekerlekleri, tekerlek hızının aynı olduğundan emin olmak için saniyede 1000 kez kontrol edilir. Hızlı iletişim fonksiyonu, bir kere yürüme hızını ayarladığında, makine geçerli hızı otomatik olarak, ani hızlanma veya hız düşüşü söyleyecektir. (Kazıma esnasında yüzey yavaş eğimli ise, makine hızlanmayacaktır.)

2-     High Tech Taşlama-800-4 benzersiz ve patentli gezegen dört kafalı sürüş sistemi ile düşük bakım dişli sürüşü, gezegensel kafa dönüş sistemi yeniliğini elde etti.

   Gezegensel dönüşü silme makinesinin sapma kuvvetini düşürür, böylece makineyi tutmak kolaylaşır. Dört kafalı karşı taşlama basıncını dengeler ve benzer makinelerle kıyaslarken zemin silim düzlüğünü daha yüksek hale getirir. Dört kafalı öğütücü kafasına daha güçlü bir güç uyguluyor ve üç kafa değirmeni ile karşılaştırıldığında dalgalı yüzey üzerinde daha düzgün ve sabit çalışıyor. Dört kafalı makine, makineyi daha kararlı ve kontrol etmeyi kolaylaştıran zeminin düzleştirilmesi için daha eşit ve daha kolay silim yapar. 

3-     IOS (Apple), Android ile bağlanın ve makineyi mobil olarak kontrol edin. 

4-      Hız değiştirme kutusu ve motorlar Almanya’dan ithal edlmiştir.

5-     Elektrik durduğunda tekerlekler 30 dakika sürüş yapabilir.

6-     30 derece tırmanma kabiliyeti,

7-     Yüksek entegrasyon, basit hatlar, çok düşük hata oranı. Kolay bakım

8-     Kolay yükseltilebilir işletim sistemi (Mobil sistem gibi) zaman zaman yükseltme yapabilir.

9-     Operatör ve makine arasında daha temiz talimatlar (otomobilin bakımı ve uyarı sistemi gibi)

Benzersiz ve patentli çok fonksiyonlu aşındırıcılarla High Tech Grinding-800-4.

Kuru ve ıslak silmeyi sağlayan su haznesi ve vakum portlu makinelerdir.

Yeni kavramsal elektrik kontrol tasarımı kesinlikle ABD'nin ilgili standartlarını karşılamaktadır. İyi soğutma etkisi, yüksek toz geçirmezlik fonksiyonu ve makinenin daha uzun kullanım ömrü

High Tech Grinding-800-4, XY-F65 endüstriyel elektrikli süpürge eki cihazına sahiptir, eşleşen XY-F65, tek ve tozsuz silim işlemi sağlar. Böylece kullanıcıların maliyetlerini verimlilikten ve emekten kurtarır.

Eşsiz ve patentli makine dengeleme, beton silme makinesinin çalışma konforunu ve zemin öğütme kalitesini arttırır. Dalgalı yüzey üzerinde makineyi çalıştırırken, dengeleme cihazı makinenin titreşim frekansını ve yürümesini otomatik olarak yavaşlatarak öğütmeyi daha eşit bir şekilde sağlar ve daha kolay zemin tesviye sonra makinenin daha kararlı ve kontrol edilmesi kolay sağlar.

Beton döşemenin ön kazıma, silme ve parlatma işlemlerinden zemin onarım ve parlatma işlemlerine eşsiz kontrol performansı kazandırmak için üç aşamalı disk basınç ayarı gerçekleştirildi.